درباره مدیران پارت شوکا آرامان

امروزه برج‌های لوکس و ساختمان های بلند مرتبه سهم زیادی از بازار ساخت و سازهای تجاری و مسکونی را در اختیار گرفته‌اند. برج‌ها تجاری و مسکونی امکانات خاص و ویژه‌ای در اختیار ساکنین قرار می‌دهند، به همین دلیل بسیاری از افراد مخصوصا کسانی که جایگاه اجتماعی بالاتری دارند به دنبال سکونت و یا راه اندازی کسب و کار خود در این برج‌ها هستند. نگهداری و مراقبت از هر ساختمانی مهم و حیاتی است. این امر در ساختمان‌ها و برج‌های ساخته شده در ایران که معمولا عمر مفید پایین‌ترین دارند اهمیت بیشتری دارد.

مسئله مهمی که در ایران وجود دارد این است که صاحبان و ساکنین یک مجتمع مسکونی تا زمانی که ساختمان به تعمیرات خاصی نیاز پیدا نکند، به دنبال نگهداری از ساختمان نیستند. در واقع تمام عملکرد آن‌ها در تعمیرات بخش‌های آسیب دیده ساختمان خلاصه می‌شود. به همین دلیل نگهداری و انجام هرگونه فعالیت پیشگیرانه برای ساکنین کم اهمیت تلقی شده و از طرح‌های نگهداری از ساختمان استقبال نمی‌شود. نکته مهم این است که عملیات پیشگیرانه و نگهداری از ساختمان قبل از بروز هرگونه حادثه‌ای بسیار مهم و حیاتی است.

برخی به دلیل هزینه‌های نگهداری یا بازسازی ساختمان از انجام هرگونه فعالیت پیشگیرانه چشم پوشی می‌کنند. همین امر باعث بروز مشکلات جدی در ساختمان می‌شود. قطعا بروز مشکلات جدی‌تر در ساختمان و انجام تعمیرات به مراتب هزینه‌های بیشتری نسبت به نگهداری و فعالیت‌های پیشگیرانه دارند. در بسیاری از کشورهای توسعه یافته دنیا این موضوع اهمیت بسیار بالایی داشته و حتی برخی رشته‌های دانشگاهی نیز برای آموزش اصولی

در این زمینه وجود دارد. در ایران نیز این مسئله بسیار کم اهمیت تلقی شده و شرکت‌های بسیار محدودی در زمینه انجام خدمات برج‌ها و مجتمع‌های تجاری و مسکونی فعالیت می‌کنند.

مدیران پارت شوکا آرامان

شرکت مدیران پارت شوکا آرامان بعنوان اولین شرکت تخصصی در زمینه  مدیریت جامع و نگهداری برج‌ها و مجتمع‌های مسکونی و تجاری است که فعالیت خود را از سال 93 آغاز کرده است. این شرکت ابتدا با پروژه‌های کوچک شروع به کار کرده و خدمات و فعالیت‌های نگهداری از بخش‌های کوچکی از برج‌ها را بر عهده گرفت. با کسب تجربه در این زمینه شرکت فعالیت‌های خود را گسترش داد و در سال 1395 به ثبت شرکت و عقد قراردادهای رسمی و ثبت شده برای انجام هرگونه فعالیت در این زمینه اقدام نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت مدیران پارت شوکا آرامان به صورت زیر معرفی می‌شوند:

 • ارائه خدمات به برج‌های مسکونی و تجاری
 • بهره مندی از تخصص و تجربه مهندسان جوان ایرانی
 • استفاده از علوم و تکنولوژی‌های روز دنیا
 • اجرای طرح‌های مفید برای بهره وری انرژی در ساختمان‌ها
 • چاپ و ترجمه کتب فنی در زمینه نگهداری از برج‌های مسکونی و تجاری

چرا مدیران پارت شوکا آرامان؟

این شرکت با نیروهای زبده و متخصص در تمام امور نگهداری و خدمات برج‌ها فعالیت می‌کند. این شرکت با استفاده از کادر با دانش خود فعالیت‌های بسیار متنوعی در زمینه خدمات برج‌ها از جمله مدیریت ، نیروی انسانی

، کلیه مباحث فنی برج ها و خدمات رفاهی ارائه می‌دهد. این شرکت متکی به فرد یا افراد خاصی نبوده و در زمینه فعالیت‌های خود به کارآفرینی نیز مشغول می‌باشد. تمام خدمات انجام شده توسط این شرکت با بهترین کیفیت و بر اساس استانداردهای بین المللی نگهداری از ساختمان ارائه می‌شوند. افراد فعال در شرکت روز به روز در راه کسب مهارت و تخصص‌های جدید گام برداشته و بر اساس نیاز بازار سطح علم و دانش خود را در این زمینه ارتقا می‌دهند.

این شرکت انواع خدمات مدیریتی، حفاظتی و مدیریتی، نظافتی و خدماتی، فنی و تاسیساتی و انواع سرویس‌های خدماتی ویژه را مطابق با نیاز ساختمان و ساکنین آن ارائه می‌دهد. علاوه بر آن محدود به یک منطقه جغرافیایی نبوده و خدمات خود را در سطح بسیار وسیعی ارائه می‌دهند.

تفاوت مدیران پارت شوکا آرامان با سایر شرکت‌ها

مهم‌ترین نکته‌ای که این شرکت را از سایر رقبا جدا می‌کند، سطح بسیار بالای خدمات ارائه شده توسط شرکت است. خدمات بسیار منحصر به فرد و با کیفیتی که توسط شرکت ارائه و روز به روز نیز بر این خدمات افزوده می‌شود و کیفیت ارائه آن‌ها نیز افزایش می‌یابد. یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت گسترش ارائه خدمات به تمام شهرها و کلان شهرهاست. این کار علاوه بر نگهداری از برج‌ها در سراسر کشور باعث کارآفرینی بیشتر نیز خواهد شد. این کار باعث گسترش فضای کار گروهی و فعالیت افراد جویای کار می‌شود. از دیگر اهداف شرکت ارائه جدیدترین تکنولوژی‌های IT در ساختمان‌ها می‌باشد. خدمات ارائه شده در برج‌ها و مجتمع‌های مسکونی باعث ایجاد فضایی سرشار از آرامش برای ساکنین خواهد شد. همان‌طور که گفته شد خدمات ارائه شده توسط شرکت

بسیار جامع و کامل بوده و تمام بخش‌های برج را در برمی‌گیرد. علاوه بر آن انجام این فعالیت‌ها باعث کاهش بسیاری از هزینه‌های دیگر و یکپارچی فعالیت‌های نگهداری از ساختمان می‌شود.

ارتباط با شرکت مدیران پارت شوکا آرامان

دفتر این شرکت در کارخانه نوآوری آزادی زیر نظر معاونت علمی و فناوی ریاست جمهوری می باشد . برای ارتباط با این شرکت و بهره مندی از خدمات و فعالیت‌های آن و یا برای ارتباط با مدیران شرکت و بخش پشتیبانی نیز می‌توانید از وب سایت به آدرس WWW.PARTSHOUKA.COM، یا شماره تماس‌77615759-021  استفاده نمایید. این شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها به شماره 475800 به صورت رسمی و قانونی ثبت شده است.

پروژه های دردست فعالیت

 • مجتمع مسکونی جامی زعفرانیه
 • مجتمع مسکونی آصف زعفرانیه
 • مجتمع مسکونی افق اکباتان- بلوک D
 • مجتمع مسکونی لاریسا ولنجک 
 • مجتمع مسکونی پارمیس ولنجک
 • مجتمع تجاری سبحان