خدمات فنی

ارائه جامع و یکپارچه کلیه خدمات فنی مجتمع های مسکونی و تجاری

4-1 واحد تاسیسات مکانیکی و سرویس های فنی

ارائه سرویس های دوره ای و خدمات فنی تاسیسات مکانیکی شامل تعمیر و نگهداری موتورخانه ،چیلر ،استخر و غیره.

موتورخانه و تاسیسات هر مجتمع مسکونی قلب تپنده آن ساختمان است که کوچکترین مشکلی در آن به کل بدنه آن تاثیر می گذارد. در حالی که ساخت یک موتورخانه شاید بیش از 2 سال زمان نیاز نداشته باشد و گرچه با تمام ظرافت و دقت انجام پذیرد ،نگهداری و تعمیرات و سرویس های آن تا آخر عمر یک ساختمان ادامه خواهد داشت.

از اینرو دقت و حساسیت در نگهداری آن بیش از ساخت و تجهیز آن در آسایش و آرامش ساکنین و کاهش هزینه های مالکین نقش ایفا می کند. مدیریت جامع برج های مسکونی و تجاری می کوشد تا با استفاده از متخصصین حوزه تاسیسات ساختمان در افزایش عمر مفید این تجهیزات و تاسیسات و نهایتا عمر هر ساختمان نقش عمده ای داشته باشد.

4-2 واحد تاسیسات الکتریکی و سرویس های برقی

ارائه سرویس های دوره ای و خدمات فنی تاسیسات الکتریکی شامل تعمیر و نگهداری ژنراتور ،تابلو برق ها ،پمپ ها و موتور ها و غیره

امروزه برق نقش جدایی ناپذیری را در زندگی روزمره ما ایفا می کند بطوری که زندگی کردن بدون برق شاید بیش از چند دقیقه ای قابل تصور نمی باشد.

تجهیزات و تاسیسات برقی مجتع های مسکونی همواره و بدون وقفه در حال کارند و این کار مدام نیاز به تخصص برای رسیدگی ها و سرویس های منظم و دائم دارند که این مجموعه با تخصص کارشناسان خود در این زمینه توانسته است رضایت ساکنان تحت پوشش خود را حاصل نماید.

4-3 واحد تاسیسات فنی آسانسور ،پله برقی و بالابر

ارائه کلیه خدمات خرید ،نصب ،تعمیر و نگهداری و تامین قطعات آسانسور ،پله برقی و بالابر های خانگی ،تجاری و صنعتی. ارائه کلیه قطعات ،لوازم ،مدارات و تابلو برق ها

امروزه آسانسور در ساختمان ها یکی از اجزای اصلی آن است که در کنار تاسیسات و دیگر تجهیزات می بایست بصورت دائم و مرتب مورد بررسی ،سرویس و تعمیر و نگهداری قرار گیرد.

با توجه به گستردگی صنعت آسانسور در ایران و جهان و تنوع در خدمات و قطعات ،این شرکت کوشیده است تا با جمع آوری تعدادی از کارشناسان این حوزه در کنار دیگر اعضای مجموعه خود ،نیاز ساکنان مجتمع های مسکونی طرف قرارداد خود را مرتفع و آسایش را برای آنان محیا سازد.

4-4 واحد خدمات فضای سبز مجتمع ،باغبانی و باغچه کاری محوطه

طراحی ،اجرا ،کاشت و نگهداری کلیه باغچه ها و درختچه های مدن و تزئینی. مشاوره و فروش کلیه کودهای طبیعی و شیمیایی و سم های مورد تائید.

نما و ظاهر هر مجموعه مسکونی از اولویت های همه اعضا و ساکنین برای انتخاب و سکونت می باشد. یکی از اجزای نمای هر مجتمع فضای سبز آن است که علاوه بر زیبایی ظاهری ،آرامش را برای یک مجتمع مسکونی به ارمغان می آورد.

این مجموعه با بیش از 3 سال فعالیت در طراحی ،اجرا و نگهداری فضای سبز مجتمع ها در این زمبنه نیز توانسته تا رضایت اهالی را کسب نماید.

4-5 واحد خدمات آنتن مرکزی ،دوربین مدار بسته و مانیتورینگ

تهیه ،نصب ،راه اندازی و تعمیر و نگهداری کلیه سیستم های آنتن مرکزی ،دوربین های مدار بسته و ارائه پکیج های مانیتورینگ از محل یا از راه دور کلیه اماکن و مجتمه های مسکونی و تجاری.

با توجه به افزایش روزافزون شبکه های ماهواره ای و تلویزیونی و دنبال کردن برنامه های آن از سوی ساکنان ،سرویس های نگهداری و تنظیمات مرتب آنتن های مرکزی و ماهواره نیز از جمله خدمات قابل ارائه به مجتمع ها می باشد.

همچنین طراحی و اجرای بهینه ترین شبکه های سرویس های مرکزی نیز از جمله خدمات این شرکت در طول این سال ها بوده است.

طراحی ،اجرا و نگهداری سیستم های دوربین مدار بسته و مانیتورینگ نیز از دیگر خدمات این شرکت می باشد که این شرکت با توجه به حساسیت بروز بودن این سیستم ها از متخصصان با تجربه این حوزه بهره برده است.

4-6 واحد نگهداری استخر ،سونا و سالن های ورزشی

نگهداری استخر های ورزشی عمومی و خانگی ،تست PH آب و کلرزنی آب ،نگهداری سیستم های تصفیه آب استخر و جکوزی ،نگهداری سوناهای خشک و بخار، جاروزنی و نظافت آبا استخر – سرویس و نگهداری لوازم ورزش سالن های ورزشی و بدنسازی مجتمع ها و باشگاه ها نظیر تردمیل و الپتیکال ،دوچرخه و …

سالن های ورزشی و استخر های مجتمع های امروزی بخش جدایی ناپذیر خدمات عمومی ویژه ساکنین می باشد.از اینرو ارائه خدمات می بایست بصورت دائم و بدون توقف ادامه یابد. بنابراین حضور و ارائه خدمات می بایست بصورت دائم و بدون وقفه ادامه یابد. بنابراین حضور و ارائه خدمات زیر نظر یک تیم فنی آشنا به اصول فنی مجموعه های ورزشی جزء جدایی ناپذیر واحد خدمات فنی مدیران پارت شوکا آرامان می باشد.

4-7 واحد طراحی دکور و بازسازی

ارائه کلیه خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ،ارائه کلیه مواد مورد نیاز از قبیل کاغذ دیواری ،پارکت ،کابینت ،سنگ و چوب و شومینه و شیرآلات ایرانی و خارجی.

بازسازی واحد ها نظیر : سیم کشی ،لوله کشی ،نقاشی ،سنگ کاری و کابینت.

یکی از نیاز های ساکنین مجتمع های مسکونی پس از ورود به مجتمع ها ،آماده سازی واحد ها طبق سلیقه ،نظر ونیاز شخصی خود می باشد. تیم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی با همراهی تیم بازسازی واحد ها با تعداد بیشماری از پروزه ها را اجرا نموده است.

پارت شوکا
پارت شوکا نگهداری برجهای مسکونی و تجاری

خدمات فنی مجتمع های مسکونی و تجاری

برای مشاوره رایگان مدیریت و نگهداری برجهای مسکونی و تجاری علاوه بر شماره شرکت (021/28423016) و همراه (۰۹۱۲۴۵۸۹۱۲۶)، در اینستاگرام پارت شوکا نیز با ما در تماس باشید.