سرویس های رفاهی ویژه

 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد خدمات میران پارت شوکا آرامان ،ارائهخدمات رفاهی ویژه ساکنین مجتمع های مسکونی و تجاری تحت مدیریت خود می باشد.

این ویژگی ها که مهمترین ویژگی متمایز خدمات این شرکت می باشد.منطبق بر شناخت نیاز ساکنین مجتمع ها می باشد که می کوشدتا سطح خدمات و رضایت ساکنین مجتمع ها را تا سطح بالایی افزایش دهد. این خدمات که در سطوح و تنوع مختلفی ارائه می شوند به شرح ذیل می باشد.

 

5-1 پهنای باند اختصاصی مجتمع ها

ارائه سرویس های اینترنت اختصاصی و پهنای باند اختصاصی مجتمع ها با بالاترین سرعت موجود و کمترین نرخ مصوب.

امروزه سرویس مناسب اینترنت یکی از مهمترین نیازهای مردم را شامل ده است. از اینرو با توجه به تنوع در سرویس ها و شرکت های مختلف ،پارت شوکا با همکاری بهترین و معتبرترین ISP های کشور ،بهترین خدمات را در غالب بهینه ترین قیمت ها ارائه می دهد.

 

5-2 سرویس های خودروی دربست مجتمع

ارائه خدمات خودروی دربست تز مبدا مجتمع ها به کلیه نقاط تهران با کمترین هزینه و بهترین خوردوهای دربست ،استفاده از راننده های ویژه ساختمان که علاوه بر نرخ ویژه و مناسب واحدها ،از ماشین های باکیفیت تر ،پوشش و برخورد مناسب نیز بهره مندند که باعث شده تا اعتماد ساکنین به استفاده از این خدمات بیشتر شده است.

 

5-3 خدمات خشکشویی البسه

خدمات خشکشویی البسه ویژه ساکنین مجتمع ها بصورت تحویل در محل با توجه به مشغله کاری خانواده ها ،تحویل ،شستشو و دریافت بموقع البسه ،یکی از نیازهای آنها می باشد.

از اینرو مدیران پارت شوکا آرامان با تجهیز کارگاه حرفه ای شستشوی البسه این خدمات را با دریافت لباس ها در محل و انجام خدمات تحویل در محل انجام می دهد.

 

5-4 سرویس کیترینگ ویژه ساکنین

سرو کلیه وعده های عذایی با بالاترین کیفیت

ارائه کلیه غذاهای ایرانی و فرنگی در کلیه وعده های غذایی. ارائه خدمات مجالس و پذیرایی از میهمانان با بهترین کیفیت و قیمت ویژه ساکنین مجتمع ها، ارائه پکیج های رژیمی و سرو آن سر ساعت.

 

5-5 خدمات خرید کالا و تحویل در محل

تامین کلیه مایحتاج و نیازهای ساکنین از قبیل مواد خوراکی، بهداشتی، میوه و سبزیجات، گوشت ومواد پروتئینی.

تهیه مایحتاج روزانه یکی دیگر از نیازهای ساکنین برج های مسکونی می باشد که سرویس موتوری پارت شوکا با تامین و تهیه کلیه نیازها و مایحتاج خانواده ها از قبیل مواد خوراکی، بهداشتی، پروتئینی و سبزیجات گامی در جهت برطرف کردن نیازهای روزانه خانواده ها می باشد.

 

5-6 خدمات بیمه ای

ارائه کلیه خدمات بیمه ای ویژه مجتمع ها شامل بیمه حوادث، آتش سوزی مجتمع، شخص ثالث و بدنه خودرو های ساکنین و …. با نرخ های ویژه پارت شوکا با همکاری بیمه های معتبر کشور، کلیه بیمه های قابل ارائه را در کوتاهترین زمان صادر و در محل به ساکنین مجتمع های خود ارائه می نماید. از جمله بیمه های مجتمع ها در برابر آتش سوزی، زلزله و وادث دیگر، بیمه های خودروی ساکنین نظیر شخص ثالث و بدنه، بیمه های مسئولیت و سایر بیمه های کشور.

 

5-7 خدمات شهری و امور اداری

انجام کلیه امور اداری و کارهای تخصصی سطح شهر از قبیل امور مالی و مالیاتی، امور ثبتب و ثبت نامی، پیگیری امور اداری و….

یکی از مشکلاتی که افراد در طول روز با آن روبرو هستند، مشکلات مرتبط با ادارات مختلف می باشد که علاوه بر زمانبر بودن امور اداری، عدم آگاهی از قوانین و مراحل اداری نیز به مشکلات آن می افزاید.

پارت شوکا آرامان با بهره گیری از افراد آشنا به امور اداری و متخصصین در امور مورد نیاز راهی در جهت کاهش مشکلات و افزایش رضایتمندی ساکنین مجتمع های مسکونی و تجاری برداشته است.

 

5-8 خدمات پرداخت قبض

پرداخت کلیه قبئض خدماتی ساکنین مجتمع های مسکونی و تجاری در صورت عدم حضور ساکنینی که اغلب در سفر هستند یا با توجه به مشغله کاری موفق به انجام بعضی از امور منزل نظیر پرداخت قبوض، شارژ سرویس های خود و…. نمی شوند، می توانند با استفاده از این سرویس کلیه پرداخت های خود را بصورت منظم پرداخت و رسید دریافت نمایند.

 

5-9 خدمات ملک

ارائه فایل های مسکن مورد نیاز ساکنین در مجتمع های در حال بهره برداری.

یکی دیگر از نیاز های ساکنین که پارت شوکا آرامان کوشیده است در جهت رفع آنها قدم های مفیدی را  بردارد، ارائه فایل های املاک موجود و قابل ارائه در مجتمع ها و پروژه های در دست است. از این رو ساکنین که قصد خرید یا جابجایی در پروژ ها را دارند به راحتی و بدون وجود واسطه می توانند به فایل های موجود دسترسی داشته باشند.