خدمات مدیریتی :

 

  • مدیریت مجتمع های مسکونی و تجاری

ارائه کلیه خدمات مدیریتی ساختمان اعم از مدیریت و برنامه ریزی کلیه نیروها ،برنامه ریزی فعالیت های بخش های مختلف ،مدیریت دریافت ها و پرداخت ها و سایر امور مرتبط با مدیریت مجتمع.

با توجه به تخصصی شدن مباحث جاری ساختمان از قبیل مباحث بهره وری انرژی ،تاسیسات ،ساکنان و حقوق آنها لزوم استفاده از یک مدیر با تجربه تمام وقت بیش از پیش احساس می گردد. بطوریکه دیگر مدیریت سنتی که توسط یکی از ساکنان انجام می گرفت جوابگوی نیازهای یک مجتمع مسکونی یا تجاری نیست.

آشنایی با قوانین تملک آپارتمان ها ،آشنایی اولیه با کلیه بخش های فنی یک مجتمع از موتورخانه تا آسانسور و آشنایی با امور حسابداری در کنار روابط عمومی بالا به منظور ارتباط با ساکنان از جمله ویژگی های مدیران یک مجتمع مسکونی یا تجاری می باشد.

 

  • حسابداری مجتمع

حسابداری دریافت ها و پرداخت ها ،ارائه گزارش های مالی ،بیلان ها و برنامه ریزی مالی طرح ها.

امروزه با بالا رفتن تعداد ساکنان در مجتمع های مسکونی که حداقل 40 خانوار را در خود جای می دهند بررسی آمار و ارقام و حسای های دقیق مالی از مهمترین نیاز یک مجتمع می باشد. بطوریکه برنامه ریزی ها و آینده نگری های یک مجتمع همواره با داشتن یک آمار و حسابداری شفاف و دقیق میسر می باشد.

از اینرو یک حسابدار بصورت مداوم و هفتگی به حسابرسی و ارائه تراز مالی و گزارشات می پردازد.

  • اتوماسیون خدمات و مدیریت

ارئه نرم افزار های انحصاری ویژه مجتمع های طرف قرارداد جهت تسهیل در خدمات دریافت و پرداخت ساکنین ،نرم افزارهای رزرو مشاعات و…

با توجه به گسترش روزافزون تکنولوژی و نفوذ فناوری اطلاعات به خانواده ها و تسهیل در امور روزانه و جاری جامعه ،ارائه کلیه خدمات در بسترهای اینترنت و اپلیکیشن ها یکی از ویژگی های بارز ارائه دهندگان خدمات می باشد. این شرکت با تجربه خود و شناخت نیاز مشتریان خود بسترهای مورد نیاز در قالب های مختلف را برای آنها فراهم کرده است.